ART / Lithographs / Litograph in colors 15978449
nr 1597 8449
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered 3/360. Litograph in colors, Image dimensions: 55x44 cm, outer dimensions including frame: 72x58, missing glass.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 3/360. Färglitografi, bildmått: 55x44 cm, yttermått inklusive ram: 72x58 cm
Condition: saknar glas
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
1000
SEK 1100
Monday February 12 2024
at 18:46:04
700 kr
1.000 kr
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson